FA. (3)

Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter".

Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter". kopen? Bied vanaf 65!
Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter". kopen? Bied vanaf 65!Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter". kopen? Bied vanaf 65!Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter". kopen? Bied vanaf 65!Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter". kopen? Bied vanaf 65!Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter". kopen? Bied vanaf 65!Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter". kopen? Bied vanaf 65!Chris van Geest - Handgekleurde litho "gesloten karakter". kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Chris van Geest (1942)
Jaartal2009
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 44 cm (h x b)
Lijst55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/30
Chris van Geest behoort tot de magisch realisten die zich vanaf de jaren 60 verzamelden rond de Amsterdamse galerie Mokum. Deze schilders verbeelden een werkelijkheid die ogenschijnlijk nauwkeurig en realistisch is, maar tegelijkertijd elementen bevat die de voorstelling onmogelijk of in ieder geval absurd en onwaarschijnlijk maken. Ze leveren daarmee commentaar op de maatschappij of geven weer wat hen beweegt, vaak met humor.Chris van Geest ontdoet de objecten in zijn schilderijen van hun natuurlijke betekenis en geeft ze een andere. Met deze gemanipuleerde beelden drukt de schilder zijn gevoelens uit. De verf brengt hij zo egaal en glad mogelijk aan; de zichtbaarheid van de penseelstreek wordt zoveel mogelijk vermeden.
Het werk wordt verzonden zonder glasplaat in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen. Ophalen kan ook.

Heeft paar kleine plekjes verfverlies.

Chris van Geest (1942)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
71 cm
55 cm
44 cm
33 cm
Starttijd:28-10-2020 om 17:46
Eindtijd:25-11-2021 om 21:00
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieVelsen-Noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa