Chris van Harskamp Editie met 26 offsetlithos DAKA-Aanbieding - Verkocht

Chris van Harskamp Editie met 26 offsetlithos DAKA-Aanbieding kopen? Bied vanaf 23!

Verkoopprijs: € 23,00

Chris van Harskamp Editie met 26 offsetlithos DAKA-Aanbieding kopen? Bied vanaf 23!Chris van Harskamp Editie met 26 offsetlithos DAKA-Aanbieding kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
  • Chris van Harskamp (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

DAKA-AANBIEDING

Kunstenaar; Chris van Harskamp

Techniek; Offsetlitho. gedruktgesigneerd in luxe zwarte map.

maten lithos; 26 X 36 CM

Maten map; 32 x 42 cm

Verzendkosten euro 8,50. Kan ook opgehaald worden.

De DAKA GROUP is een unieke samenwerking van een selecte groep kunstaanbieders op kunstveiling.nl. Elke Donderdagavond worden er een aantal kunstwerken geveild die allen een startbod van euro 23 hebben. (de verzendkosten zijn maximaal euro 12 maar meestal lager)

Zo kunt U in het bezit komen van een mooi kunstwerk voor een relatief zeer lage prijs.

Omdat de werken al ruim voor de Donderdag geplaatst worden heeft U alle tijd om iets van Uw gading uit te zoeken.

De leden van de DAKA group zijn herkenbaar aan het in hun aanbieding toegevoegde LOGO en/of in de begeleidnde tekst.

Bent U degene die als eerste een bod van euro 23 doet?. Dan heeft U de meeste kans op een prachtig kunstwerk voor een relatief zeer lage prijs.

Donderdagavond is er dus koopavond bij deze kunstveiling.

Chris van Harskamp (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
Dit item is verkocht voor 23,00
Starttijd:19-06-2014 om 19:27
Eindtijd:26-06-2014 om 19:32
JCZ
26 jun. / 19:22
€ 23