Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell - Verkocht

Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!
Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!Chris van Otterloo - Ets - Cowrie Shell kopen? Bied vanaf 70!
  • Chris van Otterloo (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen24.5 cm x 18 cm (h x b)
Lijst51.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/50
Mooi uitgevoerde kleurenets van Chris van Otterloo.

Gesigneerd rechtsonder

Gedateerd '88

Oplage 14/50

Een mooie ets van een Cowry schelp, welke je op tropische stranden kunt vinden.

De ets is geschonken door Chris van Otterloo aan een verzamelaar van kunst.

Dus ook gesigneerd op de achterkant van de lijst.

De techniek die gebruikt is om dit kunstwerk te maken is door te werken met 2 etsplaten.

Het werk kan prima verzonden worden.

Chris van Otterloo (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (24)

Lid sinds 2017
399 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
45 cm
51.5 cm
18 cm
24.5 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-07-2020 om 20:52
Eindtijd:23-07-2020 om 20:20
jacksos
23 jul. / 02:35
€ 70