Chris Verheyen - "rovers", kleurenets - Verkocht

Chris Verheyen - "rovers", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Chris Verheyen - "rovers", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!Chris Verheyen - "rovers", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!Chris Verheyen - "rovers", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!Chris Verheyen - "rovers", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!Chris Verheyen - "rovers", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!Chris Verheyen - "rovers", kleurenets kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
  • Chris Verheyen (1955)
Jaartal2001
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.5 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage260
Deze kleurenets is door Chris Verheyen gedrukt in 2001. Papierformaat 29 x 20 cm. Met potlood gesigneerd, 24e druk van de 260.

Chris Verheyen (1955)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
13 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:27-03-2019 om 15:53
Eindtijd:03-04-2019 om 22:57
163bro55
03 apr. / 19:01
€ 20