Christiaan Paul Damste - 2 houtsneden, zonder titel (landschappen) - Verkocht

Christiaan Paul Damste - 2 houtsneden, zonder titel (landschappen) kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Christiaan Paul Damste - 2 houtsneden, zonder titel (landschappen) kopen? Bied vanaf 20!Christiaan Paul Damste - 2 houtsneden, zonder titel (landschappen) kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  colfb
FA. (6)

127 verkochte items
  • Christiaan Paul Damste (1944)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.1 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 houtsneden van gestyleerde landschappen, elk 27,1 x 19,6 cm; vermoedelijk uit 1991; gesigneerd met potlood

Christiaan Paul Damste (1944)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  colfb
FA. (6)

127 verkochte items
17 cm
27.1 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:20-10-2018 om 23:01
Eindtijd:29-10-2018 om 21:22
keggestastok
21 okt. / 09:26
€ 20