Christiaan Paul Damste - 5 houtsnedes (landschappen) - Verkocht

Christiaan Paul Damste - 5 houtsnedes (landschappen) kopen? Bied vanaf 50!
Christiaan Paul Damste - 5 houtsnedes (landschappen) kopen? Bied vanaf 50!Christiaan Paul Damste - 5 houtsnedes (landschappen) kopen? Bied vanaf 50!Christiaan Paul Damste - 5 houtsnedes (landschappen) kopen? Bied vanaf 50!Christiaan Paul Damste - 5 houtsnedes (landschappen) kopen? Bied vanaf 50!Christiaan Paul Damste - 5 houtsnedes (landschappen) kopen? Bied vanaf 50!
  • Christiaan Paul Damste (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.1 cm x 19.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
5 houtsnedes, landschappen; 4 x  27,1x19,6 cm, 1 x  19,6x27,1 cm; één blad met jaartal (1991); alle bladen gesigneerd met potlood

Christiaan Paul Damste (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  colfb
FA. (6)

127 verkochte items
19.6 cm
27.1 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 13:46
Eindtijd:08-03-2020 om 16:46
benhoek
08 mrt. / 09:41
€ 50