Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi abstract werk van Christiaan
Paul Damsté. Inkttekening op papier, voluit
gesigneerd en gedateerd (1967) rechtsmidden.
In goede conditie.
Afmetingen: 63cm x 50cm (blad)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Blad heeft wat kreukjes, linksonder in de witte hoek een lichte vouw en rechts van het midden een hele oppervlakkige verticale vouw (parallel aan de tekening). Door de stijl en de compositie vallen de mankementen niet echt op en zijn wat mij betreft niet storend. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 6-3-2023 om 23:57 |
Eindtijd | 20-3-2023 om 19:02 |