Christiaan Paul Damste - ets, zonder titel

Christiaan Paul Damste - ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Christiaan Paul Damste - ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Christiaan Paul Damste - ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  colfb
FA. (6)

126 verkochte items
  • Christiaan Paul Damste (1944)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets; beeld 24,5 x 15,5 cm, blad 38 x 28,5 cm; gesigneerd met potlood

Christiaan Paul Damste (1944)

Alle items van deze kunstenaar(16) Geplaatst door  colfb
FA. (6)

126 verkochte items
28.5 cm
38 cm

Dit item is verkocht voor 27,60(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2021 om 12:23
Eindtijd:02-02-2021 om 20:32

gtz
2 feb. / 12:47
€ 24