FA. (2)

Christiaan Paul Damste - # STATENGALERIE # 1991 gesigneerd, mint

Christiaan Paul Damste - # STATENGALERIE # 1991 gesigneerd, mint kopen? Bied vanaf 85!
Christiaan Paul Damste - # STATENGALERIE # 1991 gesigneerd, mint kopen? Bied vanaf 85!Christiaan Paul Damste - # STATENGALERIE # 1991 gesigneerd, mint kopen? Bied vanaf 85!Christiaan Paul Damste - # STATENGALERIE # 1991 gesigneerd, mint kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Christiaan Paul Damste (1944)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar:  1991
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 64 x 46 cm.
gesigneerd: gesigneerd en opdracht

gedateerd:  1991 , 24 november 1991

oplage : onbekend. maar zal niet erg groot zijn want is originele zeefdruk

Conditie: Mint

Voor meerdere Damsté affiches . Zie museum Zurich

https://www.emuseum.ch/people/72308/-/objects/images;jsessionid=D1CA5A52C5902D27B7945796481B0100?page=2

Christiaan Paul Damste (1944)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
46 cm
64 cm
Starttijd:26-04-2022 om 14:00
Eindtijd:07-05-2022 om 19:51
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
VerzendingWereldwijd