Christian Florio - Abstract tweeluik, olieverf op doek - Verkocht

Christian Florio - Abstract tweeluik, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 270!

Verkoopprijs: € 290,00

Christian Florio - Abstract tweeluik, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 270!Christian Florio - Abstract tweeluik, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 270!Christian Florio - Abstract tweeluik, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 270!Christian Florio - Abstract tweeluik, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 270!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
  • Christian Florio (1951)

Betoverend mooi tweeluik van de Franse schilder Christian Florio.  Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd. In uitstekende staat.

Afmetingen: 60cm x 73cm (per schilderij), 120cm x 73cm (tweeluik)

Bij aankoop moet het werk worden opgehaald in Diemen.  Brengen rondom Amsterdam tegen benzine vergoeding is eventueel mogelijk.

Christian Florio (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 290,00
Starttijd:16-03-2015 om 19:02
Eindtijd:29-03-2015 om 20:02
Biedingen (2)
aedekreuk
29 mrt. / 19:56
€ 290
Jeannette08
29 mrt. / 19:47
€ 270