Type | Kunstboeken |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Hardcover |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 19.5 x 24.5 cm (h x b) |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Het boek is in perfecte staat, de kaft is licht beschadigd. De afbeelding is nooit ingelijst geweest en is als nieuw. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: , Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 17-11-2022 om 10:26 |
Eindtijd | 1-12-2022 om 21:15 |
Objectlocatie | Duitsland |