Christian Silvain: Zeefdruk, L'Oiseau Cage - Ingelijst (Groot)

Christian Silvain: Zeefdruk, L'Oiseau Cage - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Christian Silvain: Zeefdruk, L'Oiseau Cage - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Christian Silvain: Zeefdruk, L'Oiseau Cage - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Christian Silvain: Zeefdruk, L'Oiseau Cage - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (276)

Lid sinds 2010
37068 verkochte items
Alle items van deze verkoper (283)
  • Christian Silvain (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: L'Oiseau Cage
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 123,5 cm x 93,5 cm
Oplage: 41/200
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQHA

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:27-02-2018 om 12:23
Eindtijd:11-03-2018 om 12:23

FVZ093
11 mrt. / 10:17
€ 60