Christian Tortu - Tupi vaas wit - Verkocht

Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!
Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!Christian Tortu - Tupi vaas wit kopen? Bied vanaf 20!
  • Christian Tortu (1954)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1980
Afmetingen18.5 cm x 14 cm (h x b)
Gewicht700 gram
GemerktHandgesigneerd
Gesigneerde wit glazen  ‘Tupi’ vaas van Christian Tortu. Een van zijn meest bekende modellen. Tortu staat bekend om zijn design vazen. De ‘Tupi’ vaas is zo ontworpen dat deze in een liggende stand toch met water kan worden gevuld waarin bloemen kunnen worden geplaatst.

Een uniek item in uitstekende conditie.

De vaas is in uitstekende conditie zonder gebreken.

Christian Tortu (1954)

FransFransAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  maxiecos
FA. (1 )

Lid sinds 2020
19 verkochte items
14 cm
18.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-08-2020 om 12:01
Eindtijd:30-08-2020 om 20:34
Biedingen (7)
Tino050
30 aug. / 20:29
€ 50
UsKinge
30 aug. / 20:29
€ 45
Tino050
30 aug. / 20:23
€ 40
Mar10e
30 aug. / 20:23
€ 35
Tino050
30 aug. / 20:18
€ 30
Mar10e
30 aug. / 20:18
€ 25
Mar10e
26 aug. / 12:03
€ 20