Christina Assmann - /Andreas Siekmann- litho Sonsbeek 1993

Christina Assmann - /Andreas Siekmann- litho Sonsbeek 1993 kopen? Bied vanaf 25!
Christina Assmann - /Andreas Siekmann- litho Sonsbeek 1993 kopen? Bied vanaf 25!Christina Assmann - /Andreas Siekmann- litho Sonsbeek 1993 kopen? Bied vanaf 25!Christina Assmann - /Andreas Siekmann- litho Sonsbeek 1993 kopen? Bied vanaf 25!Christina Assmann - /Andreas Siekmann- litho Sonsbeek 1993 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Christina Assmann (1965)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/60
Litho van Christina Assmann en Andreas Siekmann, uitgegeven voor de derde grafiekmap (van drie) voor Sonsbeek 1993. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.Verzending tussen twee platen, 9 euro, aangetekend 10,65
zie https://www.gelderlander.nl/arnhem-e-o/verborgen-parels-een-verwaaide-schildering~a4f6e2ca/en https://translate.google.com/translate?hl=nl&sl=de&u=https://de.wikipedia.org/wiki/Andreas_Siekmann&prev=search

Christina Assmann (1965)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

1024 verkochte items
65 cm
50 cm

Starttijd:17-03-2019 om 10:27
Eindtijd:29-03-2019 om 20:51
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingWereldwijd