Christine Spierings - Olieverf op doek, z.t. Portret - Verkocht

Christine Spierings - Olieverf op doek, z.t. Portret kopen? Bied vanaf 60!
Christine Spierings - Olieverf op doek, z.t. Portret kopen? Bied vanaf 60!Christine Spierings - Olieverf op doek, z.t. Portret kopen? Bied vanaf 60!Christine Spierings - Olieverf op doek, z.t. Portret kopen? Bied vanaf 60!Christine Spierings - Olieverf op doek, z.t. Portret kopen? Bied vanaf 60!Christine Spierings - Olieverf op doek, z.t. Portret kopen? Bied vanaf 60!
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code: QQCS

Christine Spierings (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30287 verkochte items
Alle items van deze verkoper (130)
80 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:22-10-2019 om 17:07
Eindtijd:03-11-2019 om 21:53
mariacor
26 okt. / 16:16
€ 60