Christine Spierings - "Vrouw met Zon" - Verkocht

Christine Spierings - "Vrouw met Zon" kopen? Bied vanaf 50!
Christine Spierings - "Vrouw met Zon" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Vrouw met Zon" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Vrouw met Zon" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Vrouw met Zon" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Vrouw met Zon" kopen? Bied vanaf 50!
  • Christine Spierings (1943)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
Lijst86 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai kleurrijk werk van Christine Spierings.
Zij schildert de multiculturele stad Amsterdam in felle kleuren
heel direct en expressief.
Vele tentoonstellingen in binnen- alsook in het buitenland.

n.b. in verband met kwetsbaarheid werk gelieve af te halen in Rotterdam.
        (spiegeling foto's door glasplaat)

Zeer goed.

Christine Spierings (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Gerrit1
FA. (1)

Lid sinds 2017
49 verkochte items
73 cm
86 cm
50 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2020 om 08:26
Eindtijd:13-10-2020 om 21:50
Ramone
13 okt. / 19:31
€ 50