Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot) - Verkocht

Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 110!
Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 110!Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 110!Christine Spierings - Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 110!
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen135 cm x 110 cm (h x b)
Lijst122.5 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi groot schilderij van Christine Spierings, Het werk is op de achterzijde door de kunstenaar gesigneerd.

Christine Spierings (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
678 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
103 cm
122.5 cm
Het beeld past niet in het frame
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-06-2020 om 09:02
Eindtijd:19-06-2020 om 19:37
Haram
19 jun. / 18:38
€ 110