Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991

Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991 kopen? Bied vanaf 50!
  • Christo (1935-2020)
TypeAffiches
Jaartal1991
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
Fraaie Affiche van Christo  uit 1991.

Deze affiche is uitgegeven voor de overzichtstentoonstelling van zijn werken van 1958 tot 1991.
bij Galeria Joan Prats in Barcelona in 1991.

Afmeting blad  77x 56 cm in nieuwstaat.

Christo (1935-2020)

Bulgaar BulgaarAmerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1155 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
56 cm
77 cm
Starttijd:23-11-2022 om 07:33
Eindtijd:06-12-2022 om 19:45
Openingsbod € 50
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd