Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's - Verkocht

Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!
  • Christo (1935-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hierbij verkoop ik mijn lot van CHRISTO drukken.
Dit zijn 2 litho's en 2 kunstdrukken (off-set Litho)
Alle 4 handgesigneerd door de kunstenaar zelf.

Betreffende:
- Umbrella's Japan-VS
- Umbrella's
- The Wrapped Reichstag
- Wrapped Vestibule

Alles in zeer goede staat!
Afmetingen variëren tussen de 40 en 80 cm

Dit item is verkocht voor 690,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-11-2022 om 21:20
Eindtijd:30-12-2022 om 21:04
fclaes
30 dec. / 01:02
€ 600