FA. (3)

Christo - "Pont Neuf wrapped " 1985 - inc. original stofmonster-handgesigneerd

Christo - "Pont Neuf wrapped " 1985 - inc. original stofmonster-handgesigneerd kopen? Bied vanaf 139!
Christo - "Pont Neuf wrapped " 1985 - inc. original stofmonster-handgesigneerd kopen? Bied vanaf 139!Christo - "Pont Neuf wrapped " 1985 - inc. original stofmonster-handgesigneerd kopen? Bied vanaf 139!Christo - "Pont Neuf wrapped " 1985 - inc. original stofmonster-handgesigneerd kopen? Bied vanaf 139!Christo - "Pont Neuf wrapped " 1985 - inc. original stofmonster-handgesigneerd kopen? Bied vanaf 139!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

847 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Christo (1935-2020)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo & Jeanne Claude
Collage
Project for Paris , 1983
" The Pont Neuf wrapped "
inc. original stofmonster ( zelden ! )
Offsetlithografie
Artcard XXL  handgesigneerd
formaat 11,5 x 22,5 cm ( h x b )
In goede staat
in lijst
Uitgever : Schumacher - Edition Fils
in een Passepartout van museumkwaliteit formaat 30,0 x 40,0 cm ( h x b )
+

original Stofmonster
ca. formaat ca. 3,0 x 7,5 cm ( h x b )

Christo (1935-2020)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

847 verkochte items
40 cm
30 cm
Starttijd:20-05-2022 om 16:50
Eindtijd:25-05-2022 om 19:27
Openingsbod€ 139
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd