Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Project "The Umbrellas "
Japan - USA 1984- 1991
The Blue Umbrellas , Ibaraki , Japan
on 19 km 1.340 Blue Umbrellas , 6 m high , 8,7 m diameter
Offsetlithografie
Artcard handgesigneerd met blauwe waskrijt ( zelden ! )
Uitgever : Nouvelles Images , France 1991
Fotografie : Wolfgang Volz
formaat 14,8 x 10,5 cm ( b x h )
In goede staat
+
XL original Stofmonster
formaat 6,0 x 5,5 cm
in goede staat
in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 30,0 x 40,0 cm ( b x h )
klaar om ingelijst te worden
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 5-5-2021 om 14:17 |
Eindtijd | 12-5-2021 om 17:32 |