Christo - Store Front Project 1964 - handgesigneerd - Verkocht

Christo - Store Front Project 1964 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Christo - Store Front Project 1964 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Christo - Store Front Project 1964 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Christo (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Christo

Store Front Project 1964

multiple KPK handgesigneerd door Christo

foto Eeva- Inkeri

uitgever KPK , Bendikt Taschen Verlag Gmbh . 1995

afmetingen beeld ca. 16,0 x 11,2 cm

in een nieuw passe-partout van Museumqualiteit formaat 24,0 x 30,0 cm

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt )  worden, u betaald dan

slechts 1x de hoogste verzendkosten.

Geef met kerst een leuk kunstwerk kado !!!

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:27-11-2013 om 00:44
Eindtijd:02-12-2013 om 00:44
Biedingen (2)
ton@schuiten.com
01 dec. / 18:27
€ 60
Gewoonwillem
29 nov. / 22:44
€ 50