Christo - The Gates - Verkocht

Christo - The Gates kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  COLONIA-ART
FA. (1)

Lid sinds 2018
10 verkochte items
  • Christo (1935)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Fotografisch Werk

Zie ook: https://www.colonia-art.com/nl/alle-kunstwerken/623-the-gates.html

New York Central Park. Color offset on solid paper - after the photograph by Wolfgang Volz 2005

Christo (1935)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  COLONIA-ART
FA. (1)

Lid sinds 2018
10 verkochte items
50.5 cm
76.5 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:06-12-2018 om 15:24
Eindtijd:04-03-2019 om 11:36
Nair
04 mrt. / 10:29
€ 55