Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Vinyl |
Type | Single |
Conditie | Beschadigd (Fair/Poor) | ||
Het album is dusdanig zeldzaam dat het nog de moeite is om dit aan te bieden. Het album kan niet goed afgespeeld worden zonder dat de naald blijft hangen en kent duidelijk beschadigingen. En/of de hoes is zwaar beschadigd of niet meer aanwezig. | |||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Zwolle, Nederland |
Starttijd | 6-6-2023 om 18:44 |
Eindtijd | 11-6-2023 om 11:30 |