Christo - The Valley Curtain, 1972 - Verkocht

Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!
Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!Christo - The Valley Curtain, 1972 kopen? Bied vanaf 95!
  • Christo (1935-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Christo & Jeanne-Claude (1935-2020) - Vallei Gordijn Rifle, Colorado

Werk van 1972
Met de hand getekend in stift door Christo & Jeanne-Claude
ARTCARD wordt geleverd met een origineel stuk textiel van het project. Volledig omlijst met Passe-Partout en museumglas.

Christo (1935-2020)

BulgaarBulgaarAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Art2piet

Lid sinds 2018
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
23 cm
23 cm
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 11:37
Eindtijd:12-08-2022 om 13:49
ilana209
12 aug. / 13:15
€ 95