Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof - Verkocht

Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!
Beeld / Object

Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!Christo - Wrapped Reichstag - 3 artcards - handgesigneerd en ingelijst - incl. stukje stof kopen? Bied vanaf 185!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal1994
StijlMonumentaal
OnderwerpArchitectuur
Afmetingen27 x 52 x 1.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Project: ‘Wrapped Reichstag’, 1994 te Berlijn, Duitsland.
Prachtig ingelijste artcards van Christo, 3 stuks, waarvan 1 handgesigneerd, inclusief origineel stukje stof.
Afmetingen artcards:
artcard links handgesigneerd: 162 (H) x 114 (B) mm
artcard midden: 105 (H) x 148 (B) mm
artcard rechts: 105 (B) x 148 (H) mm
1 origineel stukje stof: 5 cm x 5 cm
Professioneel ingelijst (zie foto's), zwarte houten Mira-Burgund lijst met True Color Super Clear anti-spiegelingglas; klaar om op te hangen.
Buitenafmetingen lijst: 27 cm - H x 52 cm – B.

Professioneel nieuw ingelijst met anti-spiegeling kunstglas (zie foto's).
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAssenede,  België
Starttijd19-5-2021 om 14:21
Eindtijd23-5-2021 om 21:14
Biedingen (2)