Christo - wrapped vestibule - Ingelijst en handgesigneerd
Mooi ingelijst met zwarte passe-partout in zwarte houten lijst
Handgesigneerd links in zwarte marker door Christo en Jeanne-Claude
afmetingen lijst: 23 x 33 cm
In perfecte staat, kan zo aan de muur worden opgehangen
Wrapped Vestibule - Project for the art gallery of New South Wales, Sydney was een tijdelijke installatie in Australië van Christo en Jeanne-Claude in 1990.
Wordt verzekerd verzonden met track en trace
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper.