Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Op 22 september 1985 bedekte meer dan 40.000 m² glinsterend weefsel de zijkanten en gewelven van de twaalf bogen van de Pont Neuf, de trottoirs en stoepranden en alle straatlantaarns. Het weefsel werd op zijn plaats gehouden door meer dan 13.000 meter touw en stalen kettingen met een totaal gewicht van meer dan 12 ton. Afhankelijk van de lichtomstandigheden en het zonlicht glansde de stof goudkleurig tot zandsteenkleurig.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Meschede, Duitsland |
Starttijd | 21-3-2021 om 12:06 |
Eindtijd | 24-4-2021 om 22:30 |