Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Christo
"Over the River "
Project - " Project for the Arkansas River , Colorado "
1992 - 2017
- Artcard - Schumacher , Edition Fils 1999
handgesigneerd -
fotografie : Wolfgang Volz
afmetingen artcard : 10,5 x 14,8 cm ( h x b )
wordt geleverd in een passepartout formaat 24,0 x 30,0 cm ( h x b )
van museumkwaliteit
in goede staat
ready to frame
Over the River: Project for the Arkansas River, State of Colorado
2017
De Amerikaanse inpakkunstenaar Christo heeft zijn megaproject "Over the river"
in Colorado stopgezet uit protest tegen president Donald Trump.
"Mijn project op de Arkansas River komt de federale overheid ten goede en
de federale overheid heeft een nieuwe landlord, Donald Trump, waar ik niets
mee te maken wil hebben", motiveert Christo zijn beslissing.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-5-2021 om 12:09 |
Eindtijd | 26-5-2021 om 19:57 |