Christopher Knowles - Typings - Verkocht

Christopher Knowles - Typings kopen? Bied vanaf 1!
Christopher Knowles - Typings kopen? Bied vanaf 1!Christopher Knowles - Typings kopen? Bied vanaf 1!
  • Christopher Knowles (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 45 ex.
Christopher Knowlesgesigneerd op de achterkant met potloodUit de portfolio: Typings.De linkerzijkant is licht gevouwen. Niet in het beeldUitgever; Bebert

lichte knak aan de linkerzijkant

Christopher Knowles (1959)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2738 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:30-10-2018 om 14:50
Eindtijd:06-11-2018 om 20:02
baars
06 nov. / 19:55
€ 1