Christo- Reichstag- handgesigneerd en ingelijst- FREE SHIP

Christo- Reichstag- handgesigneerd en ingelijst- FREE SHIP kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Christo- Reichstag- handgesigneerd en ingelijst- FREE SHIP kopen? Bied vanaf 99!Christo- Reichstag- handgesigneerd en ingelijst- FREE SHIP kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
  • Christo (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige collage van ' Wrapped Reichstag ' van Christo and Jeanne-Claude

een offset Art kaart: handgesigneerd door Christo

een stukje origineel stof van het project

alles mooi ingelijst met passe partout, zwarte lijst EN plexi glas

formaat: 33 X 28 cm

GRATIS verzending

Dit item is verkocht voor 99,00

Starttijd:29-01-2018 om 19:00
Eindtijd:05-02-2018 om 19:00

Schouten
2 feb. / 22:44
€ 99