Ciano Siewert, kleurenlitho nr. 2/100

Ciano Siewert, kleurenlitho nr. 2/100 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Ciano Siewert, kleurenlitho nr. 2/100 kopen? Bied vanaf 1!Ciano Siewert, kleurenlitho nr. 2/100 kopen? Bied vanaf 1!Ciano Siewert, kleurenlitho nr. 2/100 kopen? Bied vanaf 1!Ciano Siewert, kleurenlitho nr. 2/100 kopen? Bied vanaf 1!Ciano Siewert, kleurenlitho nr. 2/100 kopen? Bied vanaf 1!Ciano Siewert, kleurenlitho nr. 2/100 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Ciano Siewert (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van Ciano Siewert op stevig papier, genummmerd 2/100 ex. en gesigneerd in potlood. Afm. blad 50x70 cm. De linkerkant van het blad heeft in de marge vochtschade (hierdoor aan de achterkant van het blad aan die kant bruine vlekjes), aan de onderkant van het blad is wat papierschade, zie foto 2. De linkerkant van het blad is verder wat gebobbeld, echter bij een inlijsting is dit strak te trekken en de mankementen in de marge vallen dan weg achter passepartout, de afbeelding is in erg mooie staat.

Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:17-11-2017 om 14:07
Eindtijd:01-12-2017 om 20:07

Biedingen (9):

dekoning
30 nov. / 21:00
€ 15
Ami
30 nov. / 15:26
€ 13
11556
30 nov. / 15:25
€ 11
Ami
30 nov. / 15:25
€ 11
11556
30 nov. / 15:24
€ 9
Ami
30 nov. / 15:24
€ 7
11556
30 nov. / 15:24
€ 5
Ami
30 nov. / 15:24
€ 3
11556
19 nov. / 16:29
€ 1