Ciano Siewert - NMB amsterdam

Ciano Siewert - NMB amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Ciano Siewert - NMB amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Ciano Siewert - NMB amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Ciano Siewert - NMB amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
  • Ciano Siewert (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpHistorisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
Passe-partout55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In lijst goede litho/zeefdruafmering is geschat.NMB gebouw amsterdam

Goed

Ciano Siewert (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  vakantie18

Lid sinds 2019
1 verkochte items
65 cm
55 cm
65 cm
45 cm
Starttijd:23-03-2019 om 17:52
Eindtijd:06-04-2019 om 20:50
Openingsbod € 75
ObjectlocatieSoesterberg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie