Harry Koolen - Straatje Parijs
Bernard Vercruyce - Handgesigneerde lithografie: Le Ballon
Corneille - Auvers sur Oise : De Van-Gogh kerk Ingelijste litho met Studio stempel
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie handgesigneerde en genummerde blinddruk in het verlengde van zijn beeldhouwwerken door de Spaanse beeldend kunstenaar Miguel Berrocal. Genummerd: 74/100Y. Uitgave: Musée Olympique Lausanne. Formaat: 10.5 x 7.5 cm.
het werk verkeert in perfecte staat. Verzendkosten koper: Nederland 10 euro, E.U. 16 euro, rest van de wereld 26 euro.
Starttijd | 6-8-2014 om 11:49 |
Eindtijd | 13-8-2014 om 11:49 |