C.L. Dake - Ets: naar Rembrandt

C.L. Dake - Ets: naar Rembrandt kopen? Bied vanaf 99!
C.L. Dake - Ets: naar Rembrandt kopen? Bied vanaf 99!C.L. Dake - Ets: naar Rembrandt kopen? Bied vanaf 99!C.L. Dake - Ets: naar Rembrandt kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (165)
  • C.L. Dake (1857-1918)
TypeGrafiek tot 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Carel Lodewijk Dake.  Afmetingen blad: H20 x b24 cm. Afmetingen voorstelling: H9x b13.5cm. Rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. De randen om het werk heen, zijn wat verkleurd door een vorige inlijsting. Er zitten wat vouwen in hoeken en plakresten op de achterkant.

Starttijd:02-02-2020 om 12:53
Eindtijd:07-02-2020 om 21:05
Openingsbod€ 99
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd