C.L. Dake I: Ets van Straatventer 19e eeuw. - Verkocht

  • C.L. Dake (1857-1918)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(13-13-1)

Mooie ets van C.L. Dake.

Titel: Straatventer
Jaartal: 1888
Afmetingen beeld: 16,5cm x 13,5cm
Afmetingen blad: 47cm x 34cm
Gesigneerd: Ja, in de druk
Ingelijst: Nee

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:24-02-2012 om 15:05
Eindtijd:02-03-2012 om 15:05
Wdeback
27 feb. / 17:02
€ 20