Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.

Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Claes Oldenburg (1929)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 11 cm (h x b)
Lijst48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van de Zweeds-Amerikaanse Pop-Art kunstenaar Claes Oldenburg met de titel: 'Notes in hand'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is nieuw ingelijst in de oude lijst en is voorzien van een bijpassend passe partout.

Kunstenaar: Claes Oldenburg
Techniek:  Litho
Oplage: 99/100
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 15 x 11 cm
Afmeting met lijst (HxB): 48 x 38 cm
Conditie werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Gebruikt

Het werk is in zeer goede staat en is nieuw ingelijst in een oude barokke lijst. De lijst heeft een beschadiging (Zie foto's). Verder in zeer goede staat.

Claes Oldenburg (1929)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
38 cm
48 cm
11 cm
15 cm
Sluit over 4d 18u 56m 17s
Openingsbod€ 335
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:27-07-2021 om 16:13
Eindtijd:01-08-2021 om 19:25