Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 12 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 26 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Werk goed. Verkleuring passe partout. Lijst met gebruikssporen. Zie foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 3-12-2022 om 19:31 |
Eindtijd | 11-12-2022 om 21:36 |