Clara Bastian - Koe (Dutchcow) - Verkocht

Clara Bastian - Koe (Dutchcow) kopen? Bied vanaf 195!
Clara Bastian - Koe (Dutchcow) kopen? Bied vanaf 195!Clara Bastian - Koe (Dutchcow) kopen? Bied vanaf 195!Clara Bastian - Koe (Dutchcow) kopen? Bied vanaf 195!Clara Bastian - Koe (Dutchcow) kopen? Bied vanaf 195!Clara Bastian - Koe (Dutchcow) kopen? Bied vanaf 195!Clara Bastian - Koe (Dutchcow) kopen? Bied vanaf 195!
  • Clara Bastian (1964)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Roodbonte jonge koe.Door ons aangekocht in 2003. Geschat jaar van het werk is (daarom) 2002. Aankoopbon aanwezig.Gemaakt en gesigneerd door Clara Bastian. Van haar bekende Dutch Cows. In uitstekende conditie.

Clara Bastian (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Christina72

Lid sinds 2019
1 verkochte items
51 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:03-03-2019 om 07:46
Eindtijd:17-03-2019 om 19:00
Quoi
15 mrt. / 16:52
€ 195