Clarkson Frederick Stanfield "De Schelde - Texel"Prachtige maritieme prent

Clarkson Frederick Stanfield "De Schelde - Texel"Prachtige maritieme prent  kopen? Bied vanaf 30!

Clarkson Frederick Stanfield

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
  • Clarkson Frederick Stanfield
GesigneerdHandgesigneerd

Een antieke (ca. 1840) gravure "De Schelde - The Scheldt - Texel - Uitvarende schepen", middenonder "The Scheldt, Texel Island". De prent is naar een schilderij van Clarkson Stanfield geboren Sunderland Eng. 1793 - 1867 Londen - Hamlstead Eng. - linksonder C.A. Stanfield Painter, rechtsonder de naam van de graveur Robert Wallis, Engraver, gepubliceerd door George Virtue, 25 Paternoster Row te Londen. Afmeting van het beeld ca. 17.8 x 23 cm., met ruime marges, het blad meet ca. 23.3 x 30.4 een mooie krachtige afdruk in een "excellente" staat.

Uiteraard draag ik zorg voor een zorgvuldige verpakking en een snelle en correcte verzending.

Verpakkings- en portokosten ad. Euro 2,25 zijn voor rekening van de koper

Clarkson Frederick Stanfield

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items

Starttijd:27-04-2014 om 12:21
Eindtijd:04-05-2014 om 12:21
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieNederland