Claude Garache - Grote kleurenets-aquatint - gesigneerd - opl. 35 - 1989

Claude Garache - Grote kleurenets-aquatint - gesigneerd - opl. 35 - 1989 kopen? Bied vanaf 175!
Claude Garache - Grote kleurenets-aquatint - gesigneerd - opl. 35 - 1989 kopen? Bied vanaf 175!Claude Garache - Grote kleurenets-aquatint - gesigneerd - opl. 35 - 1989 kopen? Bied vanaf 175!Claude Garache - Grote kleurenets-aquatint - gesigneerd - opl. 35 - 1989 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
  • Claude Garache (1930)
GesigneerdHandgesigneerd

Claude Garache (1929, Parijs)

Hier aangeboden het werk "Ocre", een kleurenets, aquatint. (Galerie waarde 1000 Euro)

Garache Claude heeft regelmatig geëxposeerd in Galerie Maeght (Parijs, Zürich, Barcelona) en de Galerie Lelong (Parijs, Zürich, New York) en in vele steden in Europa, de VS en Japan.

Titel: Ocre

Afm. blad  : 62,0 x 81,0 cm

Afm. beeld : 55,0 x 70,0 cm

Jaar: 1989

Oplage 35 stuks, gedrukt op Arches.

Met de hand genummerd en gesigneerd.

In goede, nooit ingelijste conditie.

Kan alleen worden verzonden, Verzendkosten (NL) 10,-, (B) 15,-

Garache zijn werk is opgenomen in vele particuliere en openbare collecties, waaronder het Nationaal Museum voor Moderne Kunst, Centre Georges Pompidou, Parijs, het Museum of Modern Art in New York, de Fondation Maeght, St. Paul de Vence, het Musee Cantini, Marseille Het Jenish Museum, Vevey, de Bibliothèque Nationale de France , Paris

Starttijd:08-06-2014 om 17:43
Eindtijd:13-06-2014 om 17:43
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieNederland