Joan Gardy Artigas - Divertissement Printanier
Jaartal | 1978 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dit schilderij van Claude Gesvret met de titel "Cheminée", is olieverf op doek en is nieuw ingelijst. De afmetingen van het schilderij zijn in cm. (lxh): 22x27 en de lijst is (l x b x h): 25x3x30.
Het schilderij is van 1978 en is ro gesigneerd en is in dat jaar tentoongesteld bij galerie De Witte Voet in Amsterdam.
Bij verzending
wordt het kunstwerk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Nieuw ingelijst. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | HENGELO OV, Nederland |
Starttijd | 19-7-2021 om 10:12 |
Eindtijd | 2-8-2021 om 19:00 |