Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 170 |
Originele kleurenlitho van de Franse kunstenaar Claude Manoukian (18.07.1936 à Eaubonne) in een oplage van 170 ex.
Titel: ‘Femme et fleurs‘
Jaar: circa 2000
Afmetingen totaal: 76,0 x 55,5 cm
Afmetingen motief: 66,0 x 50,0 cm
Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd (dit is nummer 28 van 170)
Oplage:170
Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)
Materiaal: Lithografie op Bütten (geschept papier)
Conditie: In nieuwstaat.
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||
Starttijd | 28-11-2021 om 23:34 |
Eindtijd | 4-12-2021 om 21:30 |
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |