Claude Manoukian - Zeilschepen -kleurlitho op Bütten handgesigneerd en genummerd - Verkocht

Claude Manoukian - Zeilschepen -kleurlitho op Bütten handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 49!
  • Claude Manoukian (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Claude Manoukian

1936 Eaubonne

Zeilschepen

handgesigneerd en genummerd

kleurlithografie op Büttenpapier

CLXXV / XVII

in goede staat

afmetingen blad 50,0 x 65,0 cm

afmetingen beeld 35,5 x 50,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Claude Manoukian (1936)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  barb52
FA. (3)

250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:17-03-2014 om 12:44
Eindtijd:22-03-2014 om 12:49
Len
22 mrt. / 12:42
€ 49