Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A.

Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A. kopen? Bied vanaf 1!Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A. kopen? Bied vanaf 1!Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A. kopen? Bied vanaf 1!Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A. kopen? Bied vanaf 1!Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A. kopen? Bied vanaf 1!Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A. kopen? Bied vanaf 1!Claudia Keller : Zeefdruk , Küste – gesigneerd – 1980 - E.A. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Claudia Keller (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeefdruk uit 1980 van de Duitse kunstenares Claudia Keller (1942, getiteld ‘Küste’.

De voorstelling is één van haar “lineaire landschappen”.

-Het werk is handgesigneerd en -gedateerd met potlood. Een eigen druk (‘E. A.’) van de kunstenares.

-Niet (meer) ingelijst.

-Afmetingen: Blad, 60 x 50 cm. Beeld, 48 x 45 cm.

Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.

Conditie: Het werk is in goede staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Claudia Keller, geboren in 1942 in Dessau (Duitsland), schilder en graficus.

Opleiding: de Staatliche Kunstakademie in Düsseldorf.

Werkzaam in Düsseldorf.

Titel: “Küste”.

Kunstenaar: Claudia Keller.

Techniek: Zeefdruk.

Jaartal: 1980.

Oplage: Een eigen druk (‘E. A.’) van de kunstenares.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Blad, 60 x 50 cm. Beeld, 48 x 45 cm.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 26,00

Starttijd:26-03-2018 om 17:03
Eindtijd:06-04-2018 om 21:03

Biedingen (10):

sss3
4 apr. / 22:55
€ 26
Bertha04
4 apr. / 22:55
€ 21
Bertha04
4 apr. / 22:15
€ 15
sss3
4 apr. / 21:26
€ 13
char
1 apr. / 10:05
€ 11
sss3
1 apr. / 09:51
€ 9
11093
31 mrt. / 15:30
€ 7
JoostE
31 mrt. / 15:30
€ 5
JoostE
31 mrt. / 09:37
€ 3
oudeman
31 mrt. / 08:58
€ 1