CLAUDINE DOORMAN AQUAREL BLOEMEN

CLAUDINE DOORMAN  AQUAREL  BLOEMEN kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 20,00

CLAUDINE DOORMAN  AQUAREL  BLOEMEN kopen? Bied vanaf 1!CLAUDINE DOORMAN  AQUAREL  BLOEMEN kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Claudine Doorman (1907-2004)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Claudine Doorman

Techniek  Aquarel    Titel  Bloemencompositie

afmeting passe-partout 50x60 cm   beeld  34x44 cm

Handgesigneerd door nde kunstenaar r.o.

in bezit van echtheidscertificaat

verzending aangetekend 10 euro in ned  16.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:23-03-2014 om 08:37
Eindtijd:06-04-2014 om 09:37

Biedingen (5):

herman1951
5 apr. / 19:58
€ 20
Abel
5 apr. / 19:04
€ 15
herman1951
5 apr. / 19:04
€ 10
herman1951
28 mrt. / 12:05
€ 5
hamertjetik
24 mrt. / 14:43
€ 1