De internationale Arte Povera kunstenaar Claudio Costa maakte deze prachtige materiedruk op zwaar papier. De kleine kneuzingen in het papier zijn ontstaan tijdens het persen en horen in het werk. Zo goed als nieuw! Gesigneerd en genummerd. Opsturen kan in een koker maar liever ophalen in verband met de kwetsbaarheid.. U kunt het werk vooraf komen beoordelen. Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot. Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00