FA. (2)

Claudio Costa - Arte povera (groot)

Claudio Costa - Arte povera (groot) kopen? Bied vanaf 65!
Claudio Costa - Arte povera (groot) kopen? Bied vanaf 65!Claudio Costa - Arte povera (groot) kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Claudio Costa (1942-1995)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41 exemplaren

De internationale Arte Povera kunstenaar Claudio Costa maakte deze prachtige materiedruk op zwaar papier.  De kleine kneuzingen in het papier zijn ontstaan tijdens het persen en horen in het werk. Zo goed als nieuw!
Gesigneerd en genummerd. Opsturen kan in een koker maar liever ophalen in verband met de kwetsbaarheid..
U kunt het werk vooraf komen beoordelen.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Claudio Costa (1942-1995)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
70 cm
100 cm
Starttijd:26-03-2022 om 10:56
Eindtijd:09-04-2022 om 21:54
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd