Herman Brood - Kleurenzeefdruk WASVROUW
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL
Phil Grisel - 1966 - Aquarel - "Dicht en open in paars en geel"
Jaartal | 2006 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Galeriewaarde € 1.500,00.
Een typisch werk van deze Braziliaanse kunstenaar. Het hoofd
van Marilyn Monroe is in zwart/wit gezeefdrukt, waaroverheen hij met acryl een
heerlijk kleurpalet heeft verwerkt.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Een typisch werk van deze Braziliaanse kunstenaar. Het hoofd van Marilyn Monroe is in zwart/wit gezeefdrukt, waaroverheen hij met acryl een heerlijk kleurpalet heeft verwerkt. Het spieraam heeft een dikte van 3,5 cm. | |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 22-10-2021 om 12:30 |
Eindtijd | 30-10-2021 om 13:50 |