Clemens Briels - Prachtige vaas , uitgegeven door Nuon , in perfecte staat

Clemens Briels - Prachtige vaas , uitgegeven door Nuon , in perfecte staat kopen? Bied vanaf 50!
Clemens Briels - Prachtige vaas , uitgegeven door Nuon , in perfecte staat kopen? Bied vanaf 50!Clemens Briels - Prachtige vaas , uitgegeven door Nuon , in perfecte staat kopen? Bied vanaf 50!Clemens Briels - Prachtige vaas , uitgegeven door Nuon , in perfecte staat kopen? Bied vanaf 50!Clemens Briels - Prachtige vaas , uitgegeven door Nuon , in perfecte staat kopen? Bied vanaf 50!Clemens Briels - Prachtige vaas , uitgegeven door Nuon , in perfecte staat kopen? Bied vanaf 50!Clemens Briels - Prachtige vaas , uitgegeven door Nuon , in perfecte staat kopen? Bied vanaf 50!
  • Clemens Briels (1946)
Type3D Multiples & Objecten
Jaartal1999
TechniekKeramiek
Afmetingen18.5 cm x 13.5 cm x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer mooie vaas met illustraties van Clements .
Wordt zeer goed verpakt verzonden met track en tracé .

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (24)

Geplaatst door  Johudales
325 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
13.5
18.5
13.5
Starttijd29-5-2023 om 9:01
Eindtijd7-6-2023 om 22:11
Openingsbod € 50
ObjectlocatieMaasmechelen,  België
VerzendingAlleen binnen Europa