Clemens Briels - Bailarina de la Lluvia | Reliëf van beschilderd kunsthars - Verkocht

Clemens Briels - Bailarina de la Lluvia | Reliëf van beschilderd kunsthars kopen? Bied vanaf 95!
Clemens Briels - Bailarina de la Lluvia | Reliëf van beschilderd kunsthars kopen? Bied vanaf 95!Clemens Briels - Bailarina de la Lluvia | Reliëf van beschilderd kunsthars kopen? Bied vanaf 95!Clemens Briels - Bailarina de la Lluvia | Reliëf van beschilderd kunsthars kopen? Bied vanaf 95!
  • Clemens Briels (1946)
TypeBeeld / Object
Jaartal2008
TechniekOverig
Afmetingen43.5 cm x 33.5 cm x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Handbeschilderd reliëf van Clemens Briels. Voorzien van een zeer mooie bijpassende lijst. Het reliëf is verdiept ingelijst en gesigneerd door de kunstenaar op het passe-partout.

Het reliëf is gemaakt van hoogwaardig kunsthars.

Afmetingen inclusief lijst 43,5 x 33,5 cm en beeld 21 x 16 cm

Clemens Briels (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
696 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
33.5
43.5
2.5
Dit item is verkocht voor 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 21:05
Eindtijd:30-08-2020 om 20:03
Biedingen (3)
Sandervdw
30 aug. / 19:08
€ 115
wimsc
30 aug. / 13:17
€ 105
Sandervdw
29 aug. / 12:49
€ 95